Stijldans

Hieronder treft u de verschillende mogelijkheden aan. De lessen worden in 2 verschillende zalen gegeven. Alle lessen worden op uniforme wijze gedoceerd. U kunt dus naar harte lust switchen tussen de verschillende dagen en zalen

Lessen 20+ NJ

Sittard Blauwe Zaal

Maandag 03-Sep-2018
09:00 - 09:50 Zumba
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
18:30 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba
Dinsdag 04-Sep-2018
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag 05-Sep-2018
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Gold
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 06-Sep-2018
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Beginners paren
21:15 - 22:30 SOLO LATINO (5,10,15)
Vrijdag 07-Sep-2018
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Gold
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
18:15 - 19:15 HipHopTeens/Adults
19:15 - 20:30 Gez.kl in spe
20:30 - 21:45 Gezelligheidsklasse 2
21:45 - 23:00 Argentijnse TA gevorderd
Zaterdag 08-Sep-2018
09:00 - 09:50 Zumba Step
10:00 - 10:50 Zumba
19:00 - 20:00 Techniek Standaard
20:00 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag 09-Sep-2018
10:00 - 10:50 Zumba
11:00 - 11:50 Bokwa
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:00 - 16:15 Sportklasse Jeugd & Paren
16:15 - 17:30 Goud** jeugd
17:30 - 18:45 Brons paren
18:45 - 20:00 Gezelligheidsklasse 3
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 1

Sittard Rode Zaal

Maandag 03-Sep-2018
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2
20:15 - 21:30 Gez. kl in sp
21:30 - 22:45 Salsa Beginners 1
Dinsdag 04-Sep-2018
09:00 - 09:50 Zumba
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Goud**
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderd
Woensdag 05-Sep-2018
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Brons paren
20:30 - 21:45 Zilver paren
21:45 - 23:00 Discofox Beginners
Donderdag 06-Sep-2018
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 20:15 Goud paren
20:15 - 21:30 Zilver* paren
Vrijdag 07-Sep-2018
10:00 - 10:50 Bokwa
19:30 - 20:45 Salsa Intermediate 2
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 2
22:00 - 23:15 Salsa Club
Zaterdag 08-Sep-2018
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Goud* paren
20:45 - 22:00 Beginners paren
22:00 - 00:00 Salsa Social
Zondag 09-Sep-2018
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
18:15 - 19:30 Zilver* paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 2
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 1

Lessen 20+ VJ

Sittard Blauwe Zaal

Maandag 21-Jan-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
18:30 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba®
Dinsdag 22-Jan-2019
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag 23-Jan-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
10:00 - 10:50 Zumba® GOLD
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 24-Jan-2019
19:00 - 19:50 Zumba®
20:00 - 21:15 Brons paren
21:15 - 22:30 Discofox Beginners
Vrijdag 25-Jan-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
10:00 - 10:50 Zumba® GOLD
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
18:00 - 19:00 HipHopTeens/Adults
19:15 - 20:30 Gez.kl in spé
20:30 - 21:45 Gezelligheidsklasse 2
21:45 - 23:00 Argentijnse Tango
Zaterdag 26-Jan-2019
10:00 - 10:50 Zumba®
11:00 - 12:00 Solo Latino
19:00 - 20:00 Techniek Standaard
20:00 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag 27-Jan-2019
10:00 - 10:50 Zumba®
11:00 - 11:50 Bokwa
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:00 - 16:15 Sportklasse 1
16:15 - 17:30 Sportklasse 2
17:30 - 18:45 Zilver paren
18:45 - 20:00 Gezelligheidsklasse 3
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Beginners paren

Sittard Rode Zaal

Maandag 21-Jan-2019
17:00 - 18:00 DemoTeam Teens
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2
20:15 - 21:30 Gez. kl in spé
21:30 - 22:45 Beginners paren
Dinsdag 22-Jan-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
19:00 - 19:50 Zumba®
20:00 - 21:15 Goud***
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderd
Woensdag 23-Jan-2019
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Zilver paren
20:30 - 21:45 Zilver* paren
21:45 - 23:00 Salsa Beginners 1
Donderdag 24-Jan-2019
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 20:15 Goud* paren
20:15 - 21:30 Goud paren
Vrijdag 25-Jan-2019
10:00 - 10:50 Bokwa
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 3
20:45 - 22:00 SaBaKiz
22:00 - 23:15 Salsa Intermediate
Zaterdag 26-Jan-2019
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Goud*2 paren
20:45 - 22:00 Brons paren
22:00 - 00:00 Salsa Social (1x /mnd)
Zondag 27-Jan-2019
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
18:15 - 19:30 Goud paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 1
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 2

Informatie folder