Hier treft u het lesschema aan van het komende seizoen.

Bij de verschillende categorieen vindt u uitgesplitst de diverse stijlen en reserveringsformulieren.

Salsa / Stijldans / Solo Latino / Discofox / Zumba /SwingKids / HipHop /Kidsdance

 

Lesschema voorjaar 2021

Sittard Blauwe Zaal

Maandag 18-Jan-2021
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
18:30 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba
Dinsdag 19-Jan-2021
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2M
Woensdag 20-Jan-2021
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 21-Jan-2021
19:00 - 20:15 Gezelligheisklasse in Spe
20:15 - 21:30 zilver paren
Vrijdag 22-Jan-2021
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
18:00 - 19:00 HipHopTeens/Adults
19:00 - 20:00 Solo Latino
20:00 - 21:15 Brons paren
21:15 - 22:30 Beginners stijldans
Zaterdag 23-Jan-2021
10:00 - 10:50 Zumba
19:45 - 21:00 Beginners stijldans
21:00 - 23:00 Dansavond
Zondag 24-Jan-2021
10:00 - 10:50 Bokwa
11:00 - 11:50 Zumba
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:15 - 16:30 Sportklasse
17:30 - 18:45 Goud* paren
18:45 - 20:00 Beginners Discofox
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Zilver* paren

Sittard Rode Zaal

Maandag 18-Jan-2021
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2 M
20:15 - 21:30 Gezelligheidsklasse 4A
Dinsdag 19-Jan-2021
18:00 - 19:00 Demoteam Kids
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Gezelligheidskl in spe
Woensdag 20-Jan-2021
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Goud* paren
20:30 - 21:45 Brons paren
Donderdag 21-Jan-2021
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Goud paren
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderd
Vrijdag 22-Jan-2021
10:00 - 10:50 Bokwa
17:00 - 18:00 HipHop Groep 3,4,5
18:00 - 19:00 HipHop Groep 6,7,8
19:00 - 20:15 Salsa Beginners 3
20:15 - 21:30 Salsa Beginners 1
21:30 - 22:45 Salsa Advanced & Interm
Zaterdag 23-Jan-2021
10:00 - 10:45 Peuterdans
10:45 - 11:30 Kleuterdans Groep 1& 2
11:30 - 12:30 SWINGKIDS
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Zilver paren
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 1
Zondag 24-Jan-2021
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
18:15 - 19:30 Goud*3 paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 3
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 2