Hier treft u het lesschema aan van het komende seizoen.

Bij de verschillende categorieen vindt u uitgesplitst de diverse stijlen en reserveringsformulieren.

Salsa / Stijldans / Solo Latino / Discofox / Zumba /SwingKids / HipHop /Kidsdance

 

Lesschema voorjaar 2020

Sittard Blauwe Zaal

Maandag 03-Feb-2020
09:00 - 09:50 Zumba
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
18:30 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba
Dinsdag 04-Feb-2020
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag 05-Feb-2020
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Gold
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 06-Feb-2020
19:00 - 20:15 Goud*3 paren
20:15 - 21:30 brons paren
Vrijdag 07-Feb-2020
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Gold
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
17:00 - 18:00 HipHop Groep 6,7,8
18:00 - 19:00 HipHopTeens/Adults
19:00 - 20:00 Solo Latino by Kaat DWTS
20:00 - 21:15 Beginners stijldans by Kaat DWTS
21:15 - 22:30 Salsa Beginners 1 by Kaat DWTS
Zaterdag 08-Feb-2020
10:00 - 10:50 Zumba
19:00 - 20:00 Techniek Standaard
20:00 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag 09-Feb-2020
09:00 - 09:50 Bokwa
10:00 - 10:50 Zumba
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:00 - 16:15 Sportklasse
17:30 - 18:45 Goud paren
18:45 - 20:00 Gezelligheidsklasse 3
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Zilver paren

Sittard Rode Zaal

Maandag 03-Feb-2020
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2 M
20:15 - 21:30 Gez. kl in sp
Dinsdag 04-Feb-2020
18:00 - 19:00 Demoteam Kids
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Gezelligheidskl in spe
21:15 - 22:30 Discofox Beginners
Woensdag 05-Feb-2020
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Goud paren
20:30 - 21:45 Beginners stijldans VOL!
Donderdag 06-Feb-2020
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Zilver* paren
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderd
Vrijdag 07-Feb-2020
10:00 - 10:50 Bokwa
16:00 - 17:00 HipHop Groep 3,4,5
19:00 - 20:15 Salsa Beginners 2
20:15 - 21:30 Salsa Intermediate
21:30 - 22:30 Salsa Advanced
Zaterdag 08-Feb-2020
10:00 - 10:45 Peuterdans
10:45 - 11:30 Kleuterdans Groep 1 & 2
11:30 - 12:30 Swingkids
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Brons paren
20:45 - 22:00 Zilver* paren
22:00 - 00:00 Salsa Social
Zondag 09-Feb-2020
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
17:00 - 18:15 Beginners jeugd
18:15 - 19:30 Goud*2 paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 2
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 1