Hier treft u het lesschema aan van het komende seizoen

Lesschema najaar 2019

Sittard Blauwe Zaal

Maandag 09-Sep-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba®
Dinsdag 10-Sep-2019
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag 11-Sep-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
10:00 - 10:50 Zumba® GOLD
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 12-Sep-2019
19:00 - 20:15 Goud*2 paren
20:15 - 21:30 Beginners paren
Vrijdag 13-Sep-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
10:00 - 10:50 Zumba® GOLD
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
17:00 - 18:00 HipHop Groep 6,7,8
18:00 - 19:00 HipHopTeens/Adults
20:30 - 21:45 Gezelligheidsklasse 2
Zaterdag 14-Sep-2019
09:15 - 09:45 Beweegkriebels
10:00 - 10:50 Zumba®
11:00 - 12:00 Solo Latino
18:00 - 19:00 Urban Latin Teens/Adults
19:00 - 20:00 Techniek Standaard
20:00 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag 15-Sep-2019
09:00 - 09:50 Bokwa
10:00 - 10:50 Zumba®
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:00 - 16:15 Sportklasse 1
16:15 - 17:30 Sportklasse 2
17:30 - 18:45 Zilver* paren
18:45 - 20:00 Gezelligheidsklasse 3
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Brons paren

Sittard Rode Zaal

Maandag 09-Sep-2019
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2 M
20:15 - 21:30 Gez. kl in spé
Dinsdag 10-Sep-2019
18:00 - 19:00 DemoTeams HipHop
19:00 - 19:50 Zumba®
20:00 - 21:15 Gezelligheidskl in spe
21:15 - 22:30 Discofox Beginners
Woensdag 11-Sep-2019
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Zilver* paren
20:30 - 21:45 Goud paren
Donderdag 12-Sep-2019
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 19:50 Zumba®
20:00 - 21:15 Zilver paren
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderden
Vrijdag 13-Sep-2019
10:00 - 10:50 Bokwa
15:15 - 16:00 Kleuterdans Groep 1 & 2
16:00 - 17:00 HipHop Groep 3,4,5
19:00 - 20:15 Salsa Beginners 1
20:15 - 21:30 Salsa Beginners 3
21:30 - 22:45 Salsa Intermediate
Zaterdag 14-Sep-2019
10:00 - 10:45 Peuterdans
10:45 - 11:30 Kleuterdans Groep 1 & 2
11:30 - 12:30 Swingkids
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Beginners paren
20:45 - 22:00 Zilver paren
22:00 - 00:00 Salsa Social
Zondag 15-Sep-2019
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
18:15 - 19:30 Goud* paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 1
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 2