Hier treft u het lesschema aan van het lopende seizoen.

Lesschema voorjaar 2017

Echt

Dinsdag
18:30 - 19:20 Zumba
Woensdag
09:30 - 10:20 Zumba
21:00 - 22:15 Zilver
Vrijdag
19:00 - 20:15 Beginners
20:15 - 21:30 Brons
21:30 - 22:45 Salsa Beginners 2
Zondag
09:30 - 10:20 Zumba

Sittard Blauwe Zaal

Maandag
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Low
14:00 - 16:30 Dansmiddag 40+
17:30 - 18:30 Training D*Smash
18:30 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 21:50 Zumba
Dinsdag
10:00 - 12:00 Techniek Ballroom Senioren
17:00 - 17:50 Zumba
19:00 - 21:00 Techniek Ballroom Combi
21:00 - 22:15 Salsa Beginners 2
Woensdag
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Low
13:45 - 14:30 Peuterdans 3 jaar
14:30 - 15:15 Kleuterdans Gr 1,2
15:15 - 16:15 HipHop/Streetdance Gr 3,4,5
16:15 - 17:15 HipHop/Streetdance Gr 6,7,8
17:15 - 18:15 HipHop/Streetd.Teens/Adults
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Donderdag
10:30 - 11:15 Draag & Dans
18:00 - 19:00 Dance Hall
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Gezelligheidskl in spe
21:15 - 22:30 Goud
Vrijdag
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Low
15:00 - 15:45 Peuterdans 3 jaar
15:45 - 16:30 Kleuterdans Gr 1,2
16:30 - 17:30 HipHop/Streetdance Gr 3,4,5
17:30 - 18:30 HipHop/Streetdance Gr 6,7,8
18:30 - 19:30 HipHop/Streetd.Teens/Adults
19:30 - 20:45 Goud*
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 2
Zaterdag
10:00 - 10:50 Zumba
11:00 - 11:45 Draag & Dans
12:00 - 12:30 Training D*Smash
19:00 - 20:00 Techniek Deb. Latin/Ballroom
20:00 - 21:00 Techniek Deb. Latin/Ballroom
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag
13:00 - 14:00 Inhaaluur Zilver/Zilver*
14:00 - 15:00 Houding & Techniek Paren
15:00 - 16:15 Sportklasse Jeugd
17:00 - 18:15 Brons
18:15 - 19:30 Gezelligheidsklasse 3
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 2
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 1

Sittard Rode Zaal

Maandag
18:00 - 19:00 Breakdance Kids 4-7 jaar
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2
20:15 - 21:30 Goud*
21:30 - 22:30 Discofox Beginners
Dinsdag
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Zilver*
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag
18:00 - 19:00 Stijldans Kids Beginners 2
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 3
20:15 - 21:15 Arg. Tango Beginners 1
20:45 - 21:45 Salsa Intermediate 1
21:45 - 23:00 Sportklasse
Donderdag
18:00 - 19:00 Vrije Training
18:45 - 20:00 Brons
20:00 - 21:15 Beginners
21:15 - 22:30 Arg. Tango Beginners 3
Vrijdag
18:00 - 19:00 Stijldans Kids Brons 1
19:00 - 20:15 Salsa Beginners 1
20:15 - 21:30 Gezelligheidsklasse 2
21:30 - 22:30 Salsa Club
Zaterdag
12:00 - 13:00 Breakdance Start/Adv
13:00 - 14:00 Breakdance Masters
14:00 - 15:00 Breakdance Battle
15:00 - 17:30 Vrije Training
17:30 - 18:45 Country Beginners
18:45 - 19:45 Country Gevorderden
19:45 - 21:00 Zilver
21:00 - 22:15 Goud**
Zondag
13:00 - 14:00 Inhaaluur Beginners/Brons
16:15 - 17:15 Zilver* Jeugd
17:15 - 18:15 Beginners Jeugd
18:15 - 19:30 Beginners
19:30 - 20:45 Goud***
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 3