Lesprogramma Sittard

Sinds 1989 is dit voormalig restaurant "t Sieske"als danssport- en vrijetijdscentrum in gebruikt met twee prachtige zalen en een gezellig café.

Als bijna 20 jaar een begrip in Sittard en omstreken.

Kom gerust eens een kijkje nemen of een drankje doen. 

Een reserveringsformulier voor een gratis proefles vindt u hier

Lesschema Sittard

Sittard Blauwe Zaal

Maandag 09-Sep-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba®
Dinsdag 10-Sep-2019
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag 11-Sep-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
10:00 - 10:50 Zumba® GOLD
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 12-Sep-2019
19:00 - 20:15 Goud*2 paren
20:15 - 21:30 Beginners paren
Vrijdag 13-Sep-2019
09:00 - 09:50 Zumba®
10:00 - 10:50 Zumba® GOLD
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
17:00 - 18:00 HipHop Groep 6,7,8
18:00 - 19:00 HipHopTeens/Adults
20:30 - 21:45 Gezelligheidsklasse 2
Zaterdag 14-Sep-2019
09:15 - 09:45 Beweegkriebels
10:00 - 10:50 Zumba®
11:00 - 12:00 Solo Latino
18:00 - 19:00 Urban Latin Teens/Adults
19:00 - 20:00 Techniek Standaard
20:00 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag 15-Sep-2019
09:00 - 09:50 Bokwa
10:00 - 10:50 Zumba®
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:00 - 16:15 Sportklasse 1
16:15 - 17:30 Sportklasse 2
17:30 - 18:45 Zilver* paren
18:45 - 20:00 Gezelligheidsklasse 3
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Brons paren

Sittard Rode Zaal

Maandag 09-Sep-2019
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2 M
20:15 - 21:30 Gez. kl in spé
Dinsdag 10-Sep-2019
18:00 - 19:00 DemoTeams HipHop
19:00 - 19:50 Zumba®
20:00 - 21:15 Gezelligheidskl in spe
21:15 - 22:30 Discofox Beginners
Woensdag 11-Sep-2019
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Zilver* paren
20:30 - 21:45 Goud paren
Donderdag 12-Sep-2019
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 19:50 Zumba®
20:00 - 21:15 Zilver paren
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderden
Vrijdag 13-Sep-2019
10:00 - 10:50 Bokwa
15:15 - 16:00 Kleuterdans Groep 1 & 2
16:00 - 17:00 HipHop Groep 3,4,5
19:00 - 20:15 Salsa Beginners 1
20:15 - 21:30 Salsa Beginners 3
21:30 - 22:45 Salsa Intermediate
Zaterdag 14-Sep-2019
10:00 - 10:45 Peuterdans
10:45 - 11:30 Kleuterdans Groep 1 & 2
11:30 - 12:30 Swingkids
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Beginners paren
20:45 - 22:00 Zilver paren
22:00 - 00:00 Salsa Social
Zondag 15-Sep-2019
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
18:15 - 19:30 Goud* paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 1
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 2

Informatie folder