Lesprogramma Sittard

Sinds 1989 is dit voormalig restaurant "t Sieske"als danssport- en vrijetijdscentrum in gebruikt met twee prachtige zalen en een gezellig café.

Al bijna 35 jaar een begrip in Sittard en omstreken.

Kom gerust eens een kijkje nemen of een drankje doen. 

Een reserveringsformulier voor een gratis proefles vindt u hier

Lesschema Sittard

Sittard Blauwe Zaal

Dinsdag 01-Sep-2020
10:00 - 12:00 Wedstrijdtraining Standaard
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Standaard
21:15 - 22:30 Gezelligheidsklasse 2
Woensdag 02-Sep-2020
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Gold
18:30 - 19:30 Inhaaluur Goud en hoger
19:30 - 20:45 Gezelligheidsklasse 1
20:45 - 22:00 Gezelligheidsklasse 3
Donderdag 03-Sep-2020
19:00 - 20:15 Goud*3 paren
20:15 - 21:30 brons paren
21:30 - 22:45 Beginners stijldans
Vrijdag 04-Sep-2020
09:00 - 09:50 Zumba
10:00 - 10:50 Zumba Gold
13:30 - 16:00 Seniorenmiddag
17:00 - 18:00 HipHop Groep 6,7,8
18:00 - 19:00 HipHopTeens/Adults
19:00 - 20:00 Solo Latino by Kaat DWTS
20:00 - 21:15 Beginners stijldans by Kaat DWTS
21:15 - 22:30 Salsa Beginners 1 by Kaat DWTS
Zaterdag 05-Sep-2020
10:00 - 10:50 Zumba
19:00 - 20:00 Techniek Standaard
20:00 - 21:00 Techniek Latin
21:00 - 00:00 Dansavond
Zondag 06-Sep-2020
09:00 - 09:50 Bokwa
10:00 - 10:50 Zumba
14:00 - 15:00 Inhaaluur (tm zilver*)
15:00 - 16:15 Sportklasse
17:30 - 18:45 Goud paren
18:45 - 20:00 Gezelligheidsklasse 3
20:00 - 21:15 Gezelligheidsklasse 2
21:15 - 22:30 Zilver paren
Maandag 07-Sep-2020
09:00 - 09:50 Zumba
14:00 - 16:30 Seniorenmiddag
19:00 - 21:00 Wedstrijdtraining Latin
21:00 - 21:50 Zumba

Sittard Rode Zaal

Dinsdag 01-Sep-2020
18:00 - 19:00 Demoteam Kids
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Gezelligheidskl in spe
21:15 - 22:30 Discofox Beginners
Woensdag 02-Sep-2020
17:00 - 19:00 Training wedstrijdparen
19:15 - 20:30 Goud paren
20:30 - 21:45 Beginners stijldans
Donderdag 03-Sep-2020
17:00 - 19:00 Training Wedstrijdparen
19:00 - 19:50 Zumba
20:00 - 21:15 Zilver* paren
21:15 - 22:30 Discofox Gevorderd
Vrijdag 04-Sep-2020
10:00 - 10:50 Bokwa
16:00 - 17:00 HipHop Groep 3,4,5
19:00 - 20:15 Salsa Beginners 2
20:15 - 21:30 Salsa Intermediate
21:30 - 22:30 Salsa Advanced
Zaterdag 05-Sep-2020
10:00 - 10:45 Peuterdans
10:45 - 11:30 Kleuterdans Groep 1 & 2
11:30 - 12:30 Swingkids
15:00 - 17:30 Training Wedstrijdparen
17:30 - 19:30 Country
19:30 - 20:45 Brons paren
20:45 - 22:00 Zilver* paren
22:00 - 00:00 Salsa Social
Zondag 06-Sep-2020
12:00 - 14:00 Training Wedstrijdparen
17:00 - 18:15 Beginners jeugd
18:15 - 19:30 Goud*2 paren
19:30 - 20:45 Salsa Beginners 2
20:45 - 22:00 Salsa Beginners 1
Maandag 07-Sep-2020
19:00 - 20:15 Gezelligheidsklasse 2 M
20:15 - 21:30 Gez. kl in sp

Informatie folder